Як підготуватися до зйомки!
Якщо вам потрібне фото-портфоліо або ви просто хочете зробити професійні студійні фото, тоді дзвоніть фотографові і домовляйтеся про зустріч для обговорення усіх деталей. Фотограф підкаже вам, який образ краще всього вибрати з урахуванням особливостей зовнішності і ваших побажань відносно підсумкового результату. Якщо образ придумали ви самостійно, то фотограф просто підкоригує його і підкаже, як краще виглядатиме на готових фото.

До зйомки в студії треба готуватися не менш ретельно, ніж до будь-якої іншої (такий як весільною, наприклад). Є декілька правил, наслідуючи які усі фотографії вийдуть відмінної якості.

 

Отже,

 

Як відомо волосся прикрашає людей, тобто добре укладене волосся, це запорука вдалої фото зйомки. Блискучі і гладкі, вони нададуть вашому образу романтизм, «неохайне» укладання надасть образу навіженості.

Правильно підібраний макіяж допоможе створити доповнити гармонійний образ. Нічого зайвого якщо ви хочете зробити строге фотографування в офісному стилі або яскравий макіяж для дівчини в образі літа. Якщо ви плануєте змінити відразу 3-4 образи, то підбирайте універсальний макіяж, щоб не витрачати час на його зміну;

Для того, щоб втілити образ для студійної фото зйомки однієї зачіски і макіяжу буде мало, головним в створенні образу є одяг. Правильно підібраний одяг, який відповідатиме вигаданому образу, а також зачіски і макіяжу, це і є запорука успішної студійної зйомки.

Якщо у моделі є проблема зайвих кілограмів і це хочеться приховати, то одяг варто підбирати нейтральних (бажано темних) відтінків.

Дівчатам зі світлою шкірою і світлим волоссям не рекомендується підбирати одяг яскравих («кислотних») відтінків, це зробить її ще блідішою на готових фотографіях. В цьому випадку одяг має бути світлих (теплих) відтінків, вони підкреслять ніжність і оксамитову шкіри;

Для того, щоб підкреслити свою індивідуальність і надати образу останній, але досить яскравий і помітний штрих, треба одягнути декілька помітних аксесуарів (наприклад заколоти у волосся велику квітку або надіти на зап'ясток масивний браслет, який підкреслить ніжність вигинів жіночої руки). Хоча з аксесуарами варто бути обережними, щоб не перетвориться з вишуканої леді в позбавлену смаку циганку;

Під час фотографування стежите за своєю осанкою (спинка рівна, підборіддя вгору) і виразом обличчя (тільки природне, без зайвої награної).

Якщо усі вищеперелічені правила виконані, то вам залишається довіритися досвідченому фотографові. Він підкаже як стать, куди подивитися і що узяти для того, щоб ви на фото вийшли чарівними, привабливими і жіночними. Оскільки фотограф, це творча особа, його ідеї можуть здатися на перший погляд божевільними і занадто сміливими, проте варто спробувати утілити в життя хоч би один з таких образів. Будьте упевнені, що це вийде нестандартно, оригінально і що найголовніше ви залишитеся задоволені.Создан 13 апр 2013